LOMO Microscope Eyepiece - 7x, Huygens
$49.00
In stock
Only 1 left
SKU
808222504630
| Warehouses | Available Stock |
|---|---|
| Belarus | 1 |
LOMO Microscope Eyepiece - 7x, Huygens
7x LOMO microscope eyepiece. Very good used condition.
| Eyepiece Type | Huygens |
|---|---|
| Eyepeice Mount Diameter | 23.2mm |
| Eyepiece Magnification | 7x |
| Eyepiece Focal Length | 36mm |
| Eyepiece linear FOV | 18mm |
| Manufacturer | LOMO |
Write Your Own Review